BEF seminarai-praktikumai Juodenėnuose

Baltijos aplinkos forumo Lietuvoje (BEF) seminarai – praktikumai Juodenėnuose tai susitikimai, kuriuose eksperimentuose, skanausime ir bendrausime –  dalinsimės patirtimi ir žiniomis apie daržą, ūkininkavimą, apie maistą, turėsime progą patirti naujus skonius ir keistis.

2014-04-12 Temos:
Daržo organizavimas. Veda Julija Smiškal
Maisto produktai iš daržovių. Veda Goda Lenkutė

2014-05-10 ir 11 dienos. „Nebrandinti pieno produktai, hemeopatinė veterinarija. Naudingi laukiniai augalai“
Išsami mokymų programa – spausti čia:  Programa pienas

Lektoriai:
Audrius Jokubauskas, sūrininkas iš Kabelių, savo sąmoningą veiklą pradėjo kaip breiko šokėjas, vėliau nusprendęs Kauną išleisti į kaimą, mokėsi ir dirbo Dargužiuose, pas Valdą Kavaliauską. Šiuo metu gyvena ir ūkininkauja Kabeliuose, Dzūkijos nacionalinio paribėse, tačiau ganyklas turi vertingose Dzūkijos nac. parko pievose. Pagrindinė produkcija, karvės ir avių pieno jogurtai, fermentiniai brandinti ir švieži sūriai.

Jovita Jokubauskienė, veterinarijos gydytoja, dirbanti Varėnos veterinarijos klinikose. Susidomėjusi homeopatine veterinarija, šiuo metu tobulinasi Prancūzijoje tikėdamasi ateityje taikyti homeopatinį naminių gyvulių gydymą. Gyvena Kabeliuose kartu su Audriumi ir auginą mažą mergytę.

Giedrius Vaivilavičius, Kauno marių regioninio parko ekologas. Aistra naudingiems laukiniams augalams. Daugelį metų veda anšlaginius laukinių augalų pažinimo seminarus. Svajoja išleisti apie juos knygą. Pats gyvena kaime, Kėdainių rajone, minimaliai bet darnoje su gamta ūkininkauja.

Romas Špragauskas, pagal profesija, antros kartos laikrodininkas, vyriausiasis Vilniaus miesto laikrodininkas, prižiūrintis Katedros bokšto laikrodį. Praeityje buvo susidomėjęs indiška filosofija ir gyvenimo būdu. Šių įgūdžių nepamiršęs ir pasidalins panyro gaminimo patirtimi.

Kontaktai pasiteiravimui:
BEF: Kęstutis / Kestutis.Navickas@bef.lt
Juodenėnai: Edita / editakuliavaite@gmail.com

428499_560014457354683_828562285_n

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *