Ateities vizija

Susitikimu-zemes-vizija

GYVENAMIEJI KAMBARIAI
Kambariai reikalingi trims šeimoms (gal dviems) ir keleitui paauglių (ar didesnių vaikų). Taip pat kambariukas seminarų dėstytojams, kol nėra svečių namelio. Trečiame aukšte – gultai mokiniams, piligrimams, kuklių poreikių seminarų dalyviams.

BENDROS PATALPOS
Darželio grupė, kurioje vyktų pagrindinis darželio gyvenimas – žaidimai, valgymas, miegas. Seminarų metu ši patalpa būtų paskaitų kambarys.

Salė, krioje vyktų darželio šventės, spektakliai, euritmijos užsiėmimai. Seminarų metu ši patalpa būtų bažnyčia ar žaidimų, euritmijos salė. Šioje patalpoje galėtų nakvoti mokiniai (viena klasė) mokyklos epochų metu, t.p. čia galėtų vykti jų bendri susirinkimai, užsiėmimai (vėliau tai persikeltų į svečių namelį).

VIRTUVĖ
Namo virtuvė būtų nadojama tik vietinių gyventojų ir darželio vaikų maisto gaminimui. Čia galėtų būti ir čiabuvių valgymo vieta.

HOLAS
Jame galėtų būti vietinių vaikų ir darželio vaikų žaidimų vieta; čia būtų vakarojama prie židinio, skaitoma, lošiama kortomis ir kt.

BIBLIOTEKA IR AKLĖTOJŲ KAMBARYS
Tai būtų vieta, kur suaugę galėtų pasislėpti nuo vaikų: skaityti supamajame krėsle, apsigobus languota skara su katinu ant kelių. Būtinas rašomasis stalas su kompiuteriu (rašomi memuarai). Be suaugusiųjų leidžiama įeiti tik katinui.

BALKONAS
Čia geriama kavutė, mitingų metu sakomos kalbos.

TERASA
Taip pat geriama kavutė, dalinamasi naujienomis ir išgyvenimais arba medituojama.

LAKO VIRTUVĖLĖ
Ji būtų naudojama vasaros sezono metu, kai yra daug žmonių, t.p. joje vyktų koncervavimo darbai.

SANDĖLIUKAS
Jame laikomos daržovės, koncervai ir kitos gėrybės.

PAVĖSINĖ
Ji būtų naudojama seminarų, stovyklų metu. Galėtų būti su židiniu. Esant lietingam orui, joje galėtų susigrūsti 100 žmonių.

SVEČIŲ NAMELIS
Čia galėtų gyventi dėstytojai seminarų – stovyklų metu ar net seminaro dalyviai (jei nedidelis seminaras, apie 20 žmonių). Taip pat jis galėtų būti gera vieta mokinių susirinkimams, veiklai mokyklos epochų, stovyklų metu. Šaltesniu sezonu čia galėtų nakvoti viena klasė mokinių (apie 20- 30 vaikų). Taip pat galėtų pernakvoti užklydę piligrimai.

PIRTIS
Ja naudotųsi vietiniai gyventojai ir svečiai, joje baigtųsi kiekviena talka, ji būtų neatskiriama bendruomenės švenčių ir jaukių vakarėlių dalis; Na, dar čia būtų prausiami velionys ir gimdomi vaikai…

DIRBTUVĖS
Skirtos siuvimo, audimo, keramikos, medžio darbams, kur vyktų užsiėmimai ir darželinukams, ir mokiniams epochų ar stovyklų metu, tai pat galėtų vykti įvairūs seminarai: lėlyčių siuvimo, keramikos ar kt.

PARDUOTUVĖLĖ
Prekiaujama vietine produkcija bei antroposofine simbolika. Ji galėtų glaustis prie kurio nors iš pastatų.

ĮRANKIŲ SANDĖLIUKAS

KULTŪROS NAMAI
Tolimoje ateityje… Konferencijos, spektakliai, šarvojimo salė, mišios, iškilmingi bei gedulingi pietūs ir kt.

MINIATIŪRINIAI NAMELIAI – CELĖS (3 – 8),
Bandantiems pasislėpti nuo pasaulio (maistas paduodamas pro langelį).

VAIKŲ ŽAIDIMŲ VIETA
Lynas, tarzankė, supynės, namelis medyje ir kt.

SMĖLIO DĖŽĖ

Screen shot 2013-03-22 at 13.25.38

 Screen shot 2013-03-22 at 13.26.44    Screen shot 2013-03-22 at 13.26.22