Ritminio įtrynimo seminaras 2013

Ritminio įtrynimo
Seminaras

pagal Dr.Itos Vegman ir Dr.Margaretės Hauškos metodą
( Rugpjūčio 1-7 dienomis)

rankos1

-Kas yra gyvybė?

-Stebėkite ritmus. – atsakė jaunajam Rudolfui Hauškai Rudolfas Šteineris .

Ritmai ir bus pagrindinis nūsų seminaro leitmotyvas.

Ritmus mes stebime, kai keičiasi metų laikai, naktis keičia dieną, potvynį- atoslūgis.

Žmogus ritmingai Įkvepia ir iškvepia, miega ir būdrauja, širdies pulse sistolę keičia diastolė.
Seminaro metu mes išmoksime keletą ritminio įtrynimo elementų.

Ritminis įtrynimas išsiskyrė į atskirą metodą iš ritminio masažo, kuris yra vienas iš gydymo būdų priklausančių antroposofinei medicinai.

Ritminis įtrynimas unikalus, neturintis analogų metodas, kurio bendras poveikis hormonizuoja vykstančius žmogaus organizme procesus, pvz; gerina virškinimą ( ne tik maisto, bet ir informacijos), sušildo kūną, aktyvina kraujotaką, išlygina kvėpavimo ritmą, atpalaiduoja spązmus, išlaisvina nuo baimės ir nerimo, sugrąžina gerą miegą, pasitikėjima savo jėgomis; padeda naujai pajausti savo kūną taip, kad atskiras kūno dalis vėl išgyvename kaip savo. Ritminis Įtrynimas ypatingai tinka aromaterapinėms procedūroms.

rankos2

Kas gali dalyvauti šiame seminare?

-Visi kas nori išmokti padėti savo artimiesiems ir draugams.
-Visi kas nori gauti naują impulsą savo asmenybės ugdymui.
-Taip pat specialistai: medicinos darbuotojai, mąsažistai ir kosmetologai,pedagogai ir socialiniai darbuotojai. Seminaro metu jie įgis naujų žinių ir įgūdžių, kuriuos galės panaudoti savo profesinėje veikloje. Ir galbūt šis seminaras taps impulsu tolimesnėms studijoms.

Seminaro dienotvarkė bus užpildyta euritmijos pratybomis, praktiniais masažo užsiėmimais ir būtinų teorinių žinių įsisavinimu, taip pat pratimais gamtoje ir patalpoje, kurie padės lavinti naujus įgūdžius reikalingus ritminio įtrynimo metodui. Piešime formas ir stebėsime, kaip mus tai veikia, klausysimės paskaitų ir uždavinėsime klausimus.

rankos3

Seminare skaitys paskaitas ir konsultuos gydytoja antroposofė Vita Valdmanė ( Latvija). Konsultacijoms registruotis tel.; 8-650 97199 9(Elytė)

Ritminio įtrynimo mokys ritminio masažo pagal dr. I. Wegman ir M. Hauškos metodą specialistė, kosmetologė Elytė Žiūkienė.

Seminare bus Verbek dainavimo užsiėmimai.Šį terapijos metodą sukūrė garsi vokiečių vokalistė, dėstytoja ir terapeutė Verbek. Jos unikalaus balso tobulinimo metodo, dėmesio centre yra ne balso aparatas, bet pats žmogus vienybėje su savo fiziniu kūnu, siela ir dvasia .Metodas moko suvokti garsą ,kaip informaciją apie žmogaus sveikatą. Užsiėmimus ves Eglė Čaplikienė.

Detali programa čia.

Gyvenimo sąlygos:

  • Nakvynė jūsų palapinėse arba esant būtinybei sename mediniame mokyklos pastatate su čiužiniais. Reikia turėti savo miegmaišį.
  • Stovykloje yra lauko tualetai, praustuvai ir dušai su šiltu vandeniu.

Kaina:
490 Lt – dalyviui. Į kainą įskaičiuota – mokymai, užsiėmimams reikalingos medžiagos, gardus maitinimas.

Beje, galite dalyvauti ir visa šeima su vaikais.
Pvz.: mama dalyvauja seminare, o tėtis prižiūri vaikus. Tuomet tėčiui ir vaikams kainuotų tik maitinimas. Suaugusiam –40lt. už dieną. Vaikui nuo 5 metų – 20 Lt. už dieną.

Jei negalite dalyvauti visame seminare, galite atvykti , tik į paskaitas ar keletai dienų

Taip pat visi norintys galės atvykti į paskaitas ir į ritminio įtrynimo ir masažo prezentaciją.

Dėl smulkesnės informacijos ir registracijos konsultacijoms pas gydytoją , skambinkite tel.: 8-650 97199 (Elytei)

rankos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *