Sodinininkystės seminaras su Urban Kluth 2020

Mieli Urbano sodininkai ir dar jo nepažįstantys,

su džiaugsmu pranešame, kad aštuntus metus iš eilės į Juodenėnus iš Kaselio (Vokietija) atvyksta sodininkas Urban Kluth!
Lietuvoje jis veda ilgaamžių vaismedžių priežiūros seminarus, padeda rūpintis Susitikimų žemės obelų sodu, konsultuoja puoselėjančius senuosius dvarų parkų medžius ir tiesiog skleidžia sąmoningos sodininkystės džiaugsmą ir ramybę.

Praėjusiais metais vakarais po mokslų ir praktikos skaitėme prancūzų rašytojo Jean Giono knygą „The Man Who Planted Trees“ („Žmogus, sodinęs medžius“) – apie nepalaužiamą vieno paprasto žmogaus valią, pakeitusią ne tik kraštovaizdį, bet ir žmonių gyvenimus.

Šiemet toliau gilinsimės į obelų ilgaamžiškumo ir produktyvumo paslaptis.

Seminaro laikas: liepos 20-26 d. Pradžia 18 val., kviečiame atvažiuoti anksčiau, ramiai įsikurti. Taip pat galėsite prisijungti ir seminarui prasidėjus. Paskutinė diena – neskubriam atsisveikinimui.

Darbui tinkantys įrankiai: sekatoriai, sodo peiliai ir kaltukai, pjūkliukai, kauptukai žemei purenti, kastuvai, šakės ir, žinoma, kaip mes be jų – šaukštai! Jei dar nežinote, ką tik su jais daryti moko Urbanas, tebūnie tai intriga :)
Verta turėti neperšlampamų rūbų, taip pat miegmaišį, pageidaujant – ir palapinę, arba galima nakvynė drauge su kitais bendrose erdvėse name.

Dėstytojas atvyksta automobiliu ir kaskart atsiveža įrankių darbui ir pardavimui – tai reta proga įsigyti Vokietijoje mėgstamų, itin kokybiškų genėjimo ir kitų sodo įrankių už savikainą.

Seminaro kaina suaugusiajam: 25 Eur/diena arba 20 Eur/diena dalyvaujant visas dienas. Prašome registruotis iš anksto, nes dalyvių planuotume iki 25 asm. (vaikų neskaičiuosime). Už vaikus – 6 Eur/diena už maistą, iki 4 metų -nemokamai.

Iki pasimatymo mūsų visų Susitikimų žemės sode!

Google maps nuoroda: https://goo.gl/maps/aNVUgbzi8fqzJRbWA

Visais klausimais skambinkite:
Edita +370 670 65536
Jūratė +370 676 38577

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *