Sodininkystės seminaras 2017

Sveiki, mieli sodininkai, gamtos mylėtojai, Urbano gerbėjai!

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, birželio 24 d. į Juodenėnus atvažiuoja sodininkas iš Vokietijos Urban Kluth su savo autobusiuku pilnu darbo įrankių, daugybe naujų minčių ir puikių idėjų☺ Kaip visada, birželio 24 d. vakare kursime didžiulį Joninių laužą. Kaip visada, mokinsimės įsiklausyti, stebėti aplinką, suprasti augalo, medžio istoriją, išgirsti kitą ir save. Kaip visada, dirbsime sode, mokinsimės prižiūrėti obelis. Kaip visada, vakarosime ir klausysimės užburiančių istorijų.
Seminaras skirtas visų amžių vyrams, moterims, vaikams, paaugliams, visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai. Neišvengiamai pamiršite visus rūpesčius, miesto tempą ir triukšmą, pasinersite į ramybę, į gamtą, į save. Poveikis garantuotas ir patikrintas jau daug metų☺

Susitikimo laikas- birželio 24- 30 d. (seminras prasidės 18 val., bet galima atvažiuoti anksčiau, ramiai įsikurti)

Darbui reikalingi įrankiai: sekatorius, kastuvas, šakes, sodo peilis, pjūklas, “nagučiai” žemei purenti . Jei kažko neturite-nebėda- dėstytojas atvyksta iš Kaselio automobiliu ir atsiveža įrankius darbui. Svarbu turėti neperšlampamus rūbus, nes Joninių laikas dažnai lietingas.

Seminaro kaina: už maistą suaugusiam- 6 eurai dienai, vaikui- 3 eurai dienai. Taip pat, prašysim, kas kiek gali prisidėti prie dėstytojo kelionės išlaidų ir honoraro.

Iki pasimatymo Juodenėnų sode!

Visais klausimais skambinkite:
Virginija +27061023827
Edita +37067065536

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *