Sodininkystės seminaras Juodenėnuose 2014

Kaip Valdorfo pedagogika atstovauja netradicinį požiūrį į vaikų ugdymą, taip Urban Kluth pristatoma sodininkystė atstovauja netradicinį požiūrį į sodo priežiūrą, aplinkos formavimą. Šiuose požiūriuose bendra yra visuminis pasaulio suvokimas, kai pedagogika ir sodininkystė nėra siauru profesiniu rėmu apribotos sritys, o įsilieja ir susiejamos su bendru pasaulio vaizdu, su Kosmoso, Visatos dėsniais.

Kviečiame į sodininkystės ir kraštovaizdžio formavimo seminarą Juodenėnuose !
Data: 2014 birželio 21-26d.
Dėstytojas Urban Kluth iš Kaselio

Sodininkų amžius: šitame seminare sau vietą ras  ir suaugę, ir vaikai; Mokyklinio amžiaus vaikai gali atvažiuoti ir vieni. Dalyvaujantys paaugliai visiškai įsitraukia į darbus, o grįžę kompetetingai mokino tėvus sodininkystės :)

Darbui reikalingi įrankiai: sekatorius, kastuvas, šakes, sodo peilis, pjūklas, “nagučiai” žemei purenti . Jei kažko neturite-nebėda- dėstytojas atvyksta iš Kaselio automobiliu ir atsiveža įrankius darbui. Svarbu turėti neperšlampamus rūbus, nes Joninių laikas dažnai lietingas.

Seminaro kainą sudarys dėstytojo kelionės išlaidos ir maistas (maistą gaminsimės patys, kainuos tik produktai). Taigi, kuo daugiau bus žmonių, tuo mažesnė bus kaina. Tikimės, kad ji bus tikrai nedidelė :)

Šiemet taip pat deginsime ypatingąjį Joninių laužą.
Nuotraukos iš pernai metų seminaro yra galerijoje – čia.

Iki pasimatymo Juodenėnų sode!

Jei turi klausimų – teiraukis:
867065536 Edita

REGISTRACIJA (baigta, dabar tiesiog atvažiuokite, net jei nesiregistravote)

DSCF1343

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *