MAFIJOS KUGELIO iškyla!

Bum bang! „Susitikimų žemėje“ Juodenėnuose įvyks MAFIJOS KUGELIO iškyla!

Lapkričio 24 d. (šeštadienį) nuo 10 val.

Susirinkime visi (su vaikais ir be jų, pavargę ir pailsėję, pasiilgę ir dar nepažįstami) ne tik išsikuopti po vasaros nuotykių, bet ir pažvelgti į mums visiems atvirą erdvę naujai.

Vieniems jau į kraują įaugę, kitiems dar iki galo neaiškūs Juodenėnai su Edita, Jūrate ir Virginija priešaky pasiruošę permainoms ir naujam augimo šuoliui 2019-taisiais. Šiuo metu su šviežia jėga ir energija yra ruošiamas mūsų senosios mokyklos sodybos tvarkymo planas, veiklų kalendorius, renkamas idėjų bankas. Prie viso šio bruzdesio ir kviečiame jungtis!

Šeštadienio planas:

10.00 Glėbesčiuojamės, geriame kavą ir rikiuojamės talkos darbus.

10.30 Kuopiamės per metus susikaupusį įspūdžių bagažą iš palėpės, kambarių ir kiemo.

15.00 Pietums – ekologiškosios kaimynės Audronės bulvių KUGELIS. Pažadam įspūdingą spirgų padažą jo pasiilgusiems.

18.00 Startuoja legendinis MAFIJOS žaidimas! Turėsime prikūrentą pečių ir suneštinį stalą.

Čiupkime pirštines, šiukšlių maišus, benzopjūklus, grėblius, trimerius, kirvius, kastuvus ir kt. turimus įrankius, keletą eurų pietums ir užkandžių, kad tų pietų sulauktumėme. Kas lieka nakvynei iki sekmadienio, tas tegu nepamiršta miegmaišio!

Kontaktiniai telefonai: logistika, maistas ir pan. Edita +37067065536, Jūratė +370 676 38577, Virginija +370 610 23827, ūkio reikalų klausimais Vidas 867604668.

Primename, kad „Susitikimų žemė“ yra visiems valdorfiečiams atvira erdvė, kurią patys kuriame, tvarkomės ir auginame. Tai asociacijai „Paramos Valdorfo pedagogikai bendrija“ priklausanti buvusios Juodenėnų mokyklos sodyba Molėtų rajone, kur visus metus vyksta vaikų stovyklos, šeimų sueigos, seminarai.  Nuoroda žemėlapyje – spauskite čia.

Iki gardžiai intriguojančio susitikimo!