Krikščionių Bendruomenės organizuojama Vasaros stovykla 2013

Sveiki
visi draugai ir draugeliai, ponios ir ponai, vaikinai ir merginos, mergaitės ir berniukai, kūdikiai ir lėliukai, darbštuoliai ir laisvo oro direktoriai, platonikai ir aristotelikai – visi, visi kuriems smagu būti kartu, kuriems patinka košė su dūmais, dainos prie laužo, visi kuriems patinka daug juoktis ir žinoma tie kuriems patinka paskaitos, na, trumpai tariant – visi kuriems būtų įdomu atvykti į Krikščionių Bendruomenės organizuojamą stovyklą Juodenėnuose.

Rugpjūčio 12-17 dienomis
Juodenėnuose Krikščionių Bendruomenės organizuojama Vasaros stovykla

Kaip matote iš kreipinio, šiais metais kartu su jumis norėtume sukurti tokią stovyklą, kurioje būtų įdomų ir linksma visiems joje dalyvaujantiems – visiems šeimos nariams. Stovyklos koncepcija ir renginiai dar kuriami ir derinami – laukiame ir jūsų pasiūlymų, idėjų ir idėjų įgyvendintojų.

Šiuo metu jau aišku, kad:
rytą pradėsime Žmogaus Šventinimo Veiksmu (mišiomis);
iki pietų Felix Nieriker ves seminarą apie senąsias misterijas, kurios vėliau tapo krikščionybės, antroposofijos ir kitų dvasinių judėjimų pagrindu. Šią temą savo darbuose plačiai gvildeno Rudolfas Šteineris, ypač didelį dėmesį jai skyrė savo paskaitų cikle apie karmos dėsnius.
Po pietų vyks užsiėmimai su klounu, taip vadinama klounada arba klouningas. Tai būdas pažinti save ir kitus ir sveikai pasijuokti.
Planuojami žygiai po apylinkes, gal vienas net naktinis,
Sportiniai, komandinai, socialiniai žaidimai,
Pasidainavimai prie laužo,
Euritmija,
Molio ar vilnos dirbtuvėlės,
Jaunimo pokalbiai su Felix
ir dar neaišku kas……..

Jei bus nemiegančių, vyks naktinis Evangelijos skaitymas

KAINA. Seminaro kaina 50 lt už dieną (250 Lt už visą seminarą), vaikams kainuos tik maistas 15 lt už dieną (75 už seminarą).

Jūsų klausimų pasiūlymų laukiame adresu: rasaragauske@yahoo.com, arba telefonais: Rasa Kabailaitė 864683612, Rasa Driukiene 860077439

VIETA. Seminaras vyks Juodenėnuose, Molėtų raj., Tėvų paramos Valdorfo pedagogikai bendrijai priklausančioje sodyboje, kurioje yra senas mokyklos pastatas, sodas, miškas, vaikų žaidimų aikštelė. Už 2 km yra ežeras.
GYVENIMO SĄLYGOS. Dalis seminaro dalyvių gali gyventi name, dalis – palapinėse, priklauso nuo noro ir žmonių skaičiaus.
Jūsų higienai – lauko tualetai, prausykla, dušas, pirtis.

LAISVALAIKIS. Stovyklos atmosfera palanki ne vien studijoms, bet ir šeimyniniam pasibuvimui. Juodenėnai – puiki vieta tiek vaikams tiek suaugusiems pailsėti, papramogauti ir susitikti draugų. Skanus kokybiškas maistas, maudynės ežere, pirtis, pasisėdėjimai prie laužo – svarbi stovyklos gyvenimo dalis. Galimos įvairios laisvalaikio iniciatyvos ir pramogos: gitarų vakarai, tinklinio varžybos ir kt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *